دوره نازک دوزی

دوره نازک دوزی
وضعیت فعلی
ثبت‌نام نشده
قیمت
1.200.000 تومان

دوره نازک دوزی سولی پوش، آموزش نازک دوزی، نازک دوزی زنانه، آموزش خیاطی در منزل به روش مولر و ایتالیایی در مرجع تخصصی مد و لباس سولیتکس

درباره دوره نازک دوزی

این دوره سر آغازی برای یادگیری هنر خیاطی می باشد. و برای بسیاری از دوره های تخصصی به عنوان پیش نیاز در نظر گرفته می شود. پیش فرض موسسه آموزشی سولی پوش بر این مبنا است که فرد شرکت کننده هیچ گونه شناختی به علم خیاطی ندارد. و اصول پایه ای خیاطی را از ابتدا به هنر جو های خود آموزش می دهد.

با سپری کردن این آموزش ها شما می توانید طریقه رسم الگو های پایه از قبیل الگوی دامن، الگوی بالاتنه و آستین، الگوی انواع یقه و الگوی شلوار را بصورت استاندارد فراگیری نمایید. ایرادات اندامی بخش جدایی ناپذیر این فیلم های آموزشی است.

تمامی یادگیری ها به همراه دوخت لباس مورد نظر و برخی الگوسازی ها در نظر گرفته شده است.

مدت زمان دوره

شما با گذراندن 13 فصل آموزش نازک دوزی که در بر گیرنده 71 موضوع گوناگون است. آمادگی لازم برای دوخت لباس های اساسی و اولیه را کسب می نمایید. فیلمهای دوره نازک دوزی به صورت هفتگی در اختیار هنرجو قرار می گیرد.

طی مدت زمان حدود 3 ماه آموزش ها به پایان می رسد. پشتیبانی از لحظه عضویت شما آغاز می شود و تا حدود 4 ماه توسط آموزشگاه سولیپوش ادامه دارد.

محل بارگذاری و پشتیبانی

فیلم های این دوره نازک دوزی زنانه هم در کانال رسمی سولی پوش بارگذاری می شود. و هم در آینده در صورت امکان در وب سایت سولی تکس ارائه می شود. این فیلم ها قابلیت دانلود کردن را دارند. و با بالاترین کیفیت ممکن در اختیار فردی که می خواهد آموزش خیاطی در منزل را فرا گیرد،قرار می گیرد.

پشتیبانی کاربر ها در گروهی که در اپلیکیشن واتساپ راه اندازی شده است طی مدت زمان حدودی 120 روز انجام می گردد.

پیشنهاد می کنیم بعد از عضویت در این سیستم آموزشی در اولین فرصت ممکن، دانلود نمایید. تا با خیال راحت فیلم ها را مرور نمایید.

هزینه دوره نازک دوزی و نحوه پرداخت

مبلع قابل پرداخت برای آموزش نه صد هزار تومان ( 900.000 ) است.

این مبلغ در حین ثبت نام دریافت می گردد. اگر هنرجو جز اقشار خاص و افراد آسیب پذیر اجتماع باشد. موضوع را با موسسه سولی پوش مطرح می نماید و پس از بررسی به شخص مورد نظر اطلاع رسانی می شود.

اگر کاربری در دوره های مشابه و هم ردیف این دوره در آینده و یا به صورت هم زمان ثبت نام کند، تخفیفی از طرف کار گروه ارائه می شود.

نمونه های آموزش، الگوسازی و دوخت

در آغاز دوره نازک دوزی زنانه، ما به معرفی ابزار مورد نیاز خیاطی می پردازیم. شناخت و معرفی انواع پارچه و آموزش کار با چرخ خیاطی جز اصول اولیه می باشد. به افراد مبتدی توصیه می گردد این بخش را با دقت کافی ببینند. اطلاعات پایه ای کار با چرخ خیاطی، مو به مو توضیح داده می شود تا شما بتوانید دوخت اولیه را یاد بگیرید.

آموزش نازک دوزی

اولین لباسی که قرار است شما یاد بگیرید، دامن ها هستند. شاید این سوال برای شما پیش بیاید که چرا ابتدا دامن ها آموزش داده می شود. برای اینکه الگو و دوخت آنها نسبت به لباس های دیگر ساده تر است. با این کار، ذهن و دست شما آمادگی لازم برای الگو و دوخت لباس های دیگر را بدست می آورد. روش اندازه گیری اصولی و الگوی اساس دامن به روش مولر در این آموزش نازک دوزی گنجانده شده است. الگو سازی و دوخت انواع دامن های کاربردی زیر را به هنر جو آموزش می دهیم.

دامن راسته جذب، دامن خمره ای، دامن های فون، دامن پیلی دار. دامن شلواری، دامن های کلوش، دامن ترک ماهی.

در پایان این بخش به رفع ایراد های اندامی در دامن می پردازیم.

نازک دوزی زنانه

مرحله بعد در دوره نازک دوزی زنانه، اندازه گیری، رسم الگو، دوخت بالاتنه و آستین می باشد. ما از دو متد به روز و کاربردی مولر و ایتالیایی بهره می بریم.

دوره نازک دوزی

محتوای دوره

محتوای دوره

بازکردن همه
فصل یک
فصل دو
فصل سه
فصل 4
فصل 5

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *